Santykiai su visuomene

0001_arimex-i-darba-dviraciu_1561717135-8b350413be8098d0a3a3dd846687bf72.jpeg
Į DARBĄ DVIRAČIU

Važiavimo dviračiu privalumų ne vienas – sveikata, grynas oras, aplenkiamos automobilių spūstys, žinoma, ir ne viena dešimtis sutaupytų, o gal net uždirbtų eurų!

Jau penktą kartą iš eilės UAB „Arimex“ savo darbuotojus pakvietė prisijungti prie iššūkio kasdien keliauti į darbą dviračiu, taip puoselėjant sveikatą bei papildomai užsidirbant. Sezono pabaigoje, apdovanojimų metu, didžiausią atstumą įveikusiems įmonės entuziastams įteikiami specialūs prizai. Praėjusiais metais projekte dalyvavo 13 darbuotojų, jie įveikė net 13 523 kilometrų atstumą!  2019 metų tikslas – kartu su kolegomis įveikti net 16 362 kilometrų atstumą (kaip iki Tokijo ir atgal), simbolizuojantį Tokijo žaidynes, vyksiančias 2020-aisiais.

,,Mums svarbu sudominti darbuotojus sveikatinimu, motyvuoti juos, todėl ir rengiame važiavimo dviračiu sezonus, kurių metu komanda gali stebėti procesą,  kiek kilometrų dar liko iki tikslo, tiesiog biure įrengtame ekrane. Be to, darbuotojai maitinami sveiku, subalansuotu maistu, du kartus per savaitę organizuojamos nemokamos treniruotės, biure įrengtos treniruoklių zonos, kad būtų galimybė pailsėti nuo darbo ir pajudėti. Žinoma, vienas svarbiausių prioritetų yra darbuotojų emocinė sveikata, todėl daug dėmesio skiriame susitikimams, pokalbiams, renginiams“, – teigia įmonės direktorius Gražvydas Jukna.

Tad šalin abejones, priimkite iššūkį ir nuo rytojaus kvieskite kolegas stiprinti sveikatą: važiuokite į darbą dviračiu ir mėgaukitės gamta!