Santykiai su visuomene

0001_arimex-rekordas_1561716757-bbdf6bab702cc6066197b75d89a9c033.jpg
PIRMASIS ARIMEX REKORDAS

Šiais metais, minint Pasaulinę dviračio dieną, Vilniuje registruotas naujas rekordas – į darbą vienu metu dviračiais atvyko net 51 darbuotojas iš 90 dirbančiųjų. Įveikti ne vieną kilometrą nepabūgo ne tik dviračių mėgėjai, bet ir naujokai – kolektyvą suvienijo azartas ir didžiulė motyvacija. ,,Arimex“ įmonė pagerino mažiau nei prieš mėnesį užfiksuotą rezultatą, kai į darbą dviračiais vienu metu atvyko 36 žmonių komanda.

Pirmasis ,,Arimex“ įmonės rekordas – tai tik žingsnis link dar ambicingesnių darbuotojų sveikatos gerinimo priemonių bei tikslų. ,,Sveiki, sportuojantys žmonės yra laimingesni, daugiau šypsosi, turi daugiau motyvacijos ir noro siekti rezultatų, o tai, be jokios abejonės, yra nauda ne tik įmonei, bet ir visuomenei, todėl savo pavyzdžiu norime paskatinti prisijungti ir kitus gyventi aktyviai, sportiškai. Vienas svarbiausių tikslų buvo paskatinti ir motyvuoti kitus prisijungti prie iniciatyvos ir pajausti judėjimo dviračiais naudą“, – teigia kartu su komanda iššūkį priėmęs įmonės vadovas Gražvydas Jukna.

Kai kuriems ,,Arimex“ komandos nariams nuo namų iki darbo vietos, įsikūrusios toliau nuo centro, teko įveikti net 20 kilometrų atstumą, tad aktyviausi dviračių entuziastai ruošėsi iš anksto ir planavo žygį į darbą nuo ankstyvo ryto. Dviratininkai džiaugėsi aplenkę automobilių spūstis ir atvykę į darbą kupini energijos. ,,Visi puikios nuotaikos ir tai tikrai ne paskutinis mūsų komandos iššūkis. Norime būti geresni, pirmesni, įvairesni ir greitesni visomis prasmėmis“, – kalbėjo G. Jukna.

Kviečiame ir kitas įmones, organizacijas, veiklius žmones prisijungti ir automobilį iškeisti į kur kas sveikesnę transporto priemonę – dviratį, taip saugant ne tik gamtą, bet ir gerinant savijautą!