Apie mus

Lyderis

UAB „Arimex“ riešutų ir džiovintų vaisių rinkoje veikia nuo 1995 m. Per ketvirtį amžiaus tapome lyderiu Baltijos regione, esame iniciatyvūs ir toliau stipriname savo pozicijas Šiaurės šalyse. Mumis pasitiki svarbiausi šių šalių mažmeninės prekybos tinklai ir distributoriai. Kiekvienais metais įmonės apyvarta vidutiniškai auga po 13,6 %.

Įmonės veiklos sritys – riešutų, džiovintų vaisių ir valgomųjų sėklų importas, apdorojimas, kepinimas, maišymas,  pakavimas, didmeninė prekyba ir eksportas. Produkciją importuojame iš 32 pasaulio šalių, o eksportuojame į 11. Daugiau nei 90 proc. žaliavų atkeliauja tiesiai iš riešutų tiekėjų kilmės šalių. Taip užtikriname konkurencingą kainą ir produktų kokybę, nes tiekimo grandinėje dirbame be tarpininkų. Nuo 2016 m. įmonei suteiktas oficialus leidimas fasuoti, importuoti ir eksportuoti ekologiškas prekes.

Kokybė

Garantuojame, kad Arimex tiekiami produktai yra aukščiausios kokybės. Įmonė turi BRCGS AA lygio sertifikatą ir yra vertinama kaip patikima maisto produktų tiekėja.

Esame orientuoti į ilgalaikius tikslus. Savo vidiniuose procesuose vadovaujamės „Balanced score-card“ rodikliais. Taikome LEAN sistemą, kuri leidžia ne tik efektyviai naudoti išteklius, bet ir sukurti didesnę vertę klientams, didinti konkurencinį pranašumą, nuolat tobulėti ir ieškoti geresnių sprendimų.

Turimos technologijos, žinios ir finansiniai resursai užtikrina užsakymų vykdymą 99,1 %. Mus vertina kaip patikimą, lankstų, greitą ir profesionalų verslo partnerį, kuris atsakingai vykdo savo įsipareigojimus.

Mums svarbu

Įmonei ypač svarbūs čia dirbantys žmonės. Nuolat geriname darbuotojų darbo sąlygas, rūpinamės jų sveikatingumo ugdymu, asmeniniu tobulėjimu. Beveik ketvirtadalis visų įmonės darbuotojų „Arimex“ dirba daugiau nei 10 metų.

Didelį dėmesį skiriame mūsų produktų vartotojams, jų sveikatingumo ugdymui. Nuolat komunikuojame apie sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo naudą, turime ir toliau plečiame ekologiškų produktų liniją, siekiame, kad vis daugiau mūsų produktų būtų be pridėtinio cukraus.