Veiklos kryptys

VEIKLOS KRYPTYS

Įmonės siekis, kad kuo daugiau žmonių būtų sveiki ir laimingi.

Sveikata suteikia energijos, energija leidžia turėti jėgų ir daryti tai, ką nori, o darydami patinkančius dalykus, tampame laimingi.

Sveikos mitybos skatinimas ir aktyvaus gyvenimo būdo propagavimas – pagrindinės įmonės veiklos socialinių iniciatyvų, projektų kryptys.

Tikime, kad, dalindamiesi savo žiniomis apie sveiką gyvenseną, taisyklingą mitybą, įgyvendindami įvairius projektus ir skleisdami aktyvaus laisvalaikio idėjas, įkvėpsime žmones gyventi sveikiau, rūpintis savo išvaizda ir vidumi, puoselėti gerą savijautą, paskatinsime juos būti aktyvesnius ir laimingesnius.

Įgyvendinimas

Tam, kad įgyvendintume išsikeltus siekius, nuolat investuojame į kokybės procesų tobulinimą, tiekiamų produktų asortimento peržiūrą ir atnaujinimą bei nuolatinį vartotojų švietimą, ugdymą. 

Nuolat plečiame ekologiškų produktų liniją ARIMEX ORGANIC, nuo 2021 m. džiovintuose vaisiuose ir uogose visiškai atsisakėme pridėtinio cukraus, taip pat siekiame skatinti draugišką aplinkai vartojimą.

Vartotojai daug naudingos informacijos apie riešutus, džiovintus vaisius, sėklas bei jų panaudojimo būdus gali rasti interneto svetainėje riesutai.lt bei socialinių tinklų paskyrose: InstagramFacebook LTFacebook LVFacebook EELinkedIn.