Veiklos kryptys

VEIKLOS KRYPTYS

Įmonės siekis, kad kuo daugiau žmonių būtų sveiki ir laimingi.

Sveikata suteikia energijos, energija leidžia turėti jėgų ir daryti tai, ką nori, o darydami patinkančius dalykus, tampame laimingi.

Sveikos mitybos skatinimas ir aktyvaus gyvenimo būdo propagavimas – pagrindinės įmonės veiklos socialinių iniciatyvų, projektų kryptys.

Tikime, kad, dalindamiesi savo žiniomis apie sveiką gyvenseną, taisyklingą mitybą, įgyvendindami įvairius projektus ir skleisdami aktyvaus laisvalaikio idėjas, įkvėpsime žmones gyventi sveikiau, rūpintis savo išvaizda ir vidumi, puoselėti gerą savijautą, paskatinsime juos būti aktyvesnius ir laimingesnius.

Įgyvendinimas

Tam, kad įgyvendintume išsikeltus siekius, nuolat investuojame į kokybės procesų tobulinimą, tiekiamų produktų asortimento peržiūrą ir atnaujinimą bei nuolatinį vartotojų švietimą, ugdymą. 

Nuolat plečiame ekologiškų produktų liniją ARIMEX ORGANIC, siekiame, kad vis daugiau mūsų džiovintų vaisių ir uogų būtų be pridėtinio cukraus.

Vartotojai gali daug naudingos informacijos apie riešutus, džiovintus vaisius, sėklas bei jų panaudojimo būdus rasti interneto svetinėje riesutai.lt bei socialinių tinklų paskyrose: InstagramFacebook LTFacebook LVFacebook EELinkedIn.