Požiūris į darbuotojus

DARBO SĄLYGOS

Tikime, kad darbuotojai  yra įmonės pamatas ir ilgalaikės sėkmės garantas. Rūpinamės,  kad „Arimex“ dirbantys žmonės jaustųsi vertinami, motyvuoti ir laimingi. Didžiuojamės, kad beveik ketvirtadalis darbuotojų mūsų įmonėje dirba  daugiau nei 10 metų.

Nuolat investuojame siekdami gerinti  darbo sąlygas. Siekiame, kad darbo vieta ir aplinka būtų patogi, moderni, patraukli bei atitiktų visus jų  poreikius. Darome viską, kad darbo krūvis būtų kuo mažesnis, investuojame į automatizavimo procesus, ypatingą dėmesį skiriame darbo saugai. Įmonės mokamas atlyginimų vidurkis gerokai viršija šalies vidurkį, taikome motyvacines priemones, kurių dėka siekiame dar geresnių rezultatų. Darbuotojai papildomai skatinami įvairių švenčių ir kitų įmonei svarbių sukakčių metu.

SVEIKATINGUMO POLITIKA

Mums labai svarbu, kad darbuotojai būtų sveiki ir laimingi. Darbo dienomis užtikriname nemokamą, sveiką ir subalansuotą maitinimą pagal skirtingus žmonių poreikius. Visus darbuotojus kviečiame tapti aktyvaus gyvenimo ambasadoriais:  juos skatiname į darbą atvykti dviračiais, kiekvieną savaitę organizuojame nemokamas sporto treniruotes, iš dalies kompensuojame sporto užsiėmimų išlaidas, biure yra įrengtos treniruoklių zonos.

Skatiname darbuotojus būti sąmoningais ir atsakingais, dirbti kūrybiškai, siekti tiek individualių, tiek ir komandinių tikslų. Čia galioja nerūkymo politika visuose įmonės padaliniuose.

Vienas svarbiausių prioritetų yra darbuotojų emocinė sveikata, todėl daug dėmesio skiriame susitikimams, pokalbiams, renginiams.

TOBULĖJIMAS

Viena iš mūsų vertybių – "Pastovus tobulėjimas. Niekada nesustojame!". Todėl daug dėmesio skiriame darbuotojų kvalifikacijai kelti, asmeniniam augimui, profesiniam tobulėjimui. Mokymai, seminarai, kursai, susitikimai, renginiai yra mūsų darbo dalis, kuri lemia tiek darbuotojų motyvaciją, tiek įmonės augimo rezultatus.

LAISVALAIKIS DRAUGE

Siekiant stiprinti įmonėje dirbančių žmonių kolektyvinę dvasią, investuojame į smagų ir kokybišką laiką drauge. Organizuojame įvairius renginius, išvykas, susitikimus, kartu dalyvaujame sveikatingumo renginiuose, keliaujame. 

Taip pat didelį dėmesį skiriame darbuotojų šeimoms: kviečiame kartu dalyvauti įmonės renginiuose, organizuojamose iniciatyvose. Turimą gražią tradiciją periodiškai įmonės patalpose organizuoti „Vaikų dieną“. 5-6 kartus per metus  susirenkame į kino salę peržiūrėti įvairaus žanro naujausių filmų.