07
Kovo 2024

„Arimex“ augins Sostinės sportininkų pergales

Riešutų ir džiovintų vaisių tiekėja „Arimex“ skyrė 10 tūkst. Eur premijų biudžetą gabiausiems Sostinės sporto centro (SSC) talentams ir tapo pirmuoju rėmėju SSC veiklos istorijoje, sportininkams skiriančiu premijas už pasiekimus. Daugiau nei 20 sporto šakų vienijančios organizacijos sportininkai Lietuvai kasmet parveža dešimtis ir daugiau medalių iš žymiausių Europos ir Pasaulio čempionatų – „Arimex“ indėliu siekiama padėti čempionams augti ir suteikti papildomos motyvacijos siekiant pergalių.

Daugiau nei 2000 jaunųjų sostinės sportininkų ugdančios organizacijos, Sostinės sporto centro, direktorius Mantas Marcinkevičius sako, jog šiuo „Arimex“ indėliu organizacija pradeda naują etapą atletų motyvavimo kelyje.

„Aukščiausius pasiekimus rodančių atletų motyvavimas ne vienerius metus buvo iššūkiu Sostinės sporto centrui. Džiaugiamės, jog „Arimex“ suprato šį rūpestį ir ėmėsi lyderystės, taip parodydama savo vertybių tvirtumą. „Arimex“ premijų biudžetas bus skirtas Sostinės sporto centro atletams už aukščiausius Europos ir Pasaulio sportinius rezultatus. Tikime, kad ši partnerystė atvers dar daugiau kelių ir įkvėps talentingiausius sostinės sportininkus siekti aukščiausių pergalių bei padės ugdyti aktyvų ir sveiką Vilniaus jaunimą.“

Pasak SSC atstovų, šiandien visuomenėje susiduriame su sparčiai mažėjančiu vaikų judumu ir dėl to prastėjančia sveikata – nors SSC sportuoti norinčių vaikų skaičius kasmet išlieka gana stabilus, juntama mažėjanti jaunimo motyvacija, o ši tendencija neramina.

Vilniuje veikiančios „Arimex“ įmonės vadovas Arnas Jurskis akcentuoja bendruomeniškumo svarbą, siekiant išugdyti jaunimo meilę sportui bei pastebėti ir skatinti esamus talentus, kurie motyvuotų aplinkinius.

„Mūsų misija – skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, o sportas yra didžiulė to dalis. Puikiai suprantame, kad visi įpročiai ir pažiūros susiformuoja dar vaikystėje, todėl vaikams diegti šias vertybes šeimoje ir bendruomenėje – be galo svarbu.  Džiaugiamės galėdami tapti Sostinės sporto centro bendražygiais šiame svarbiame kelyje – tikime, kad mūsų palaikymas padės auginti meilę sportui dar didesniam skaičiui Vilniaus vaikų ir kurti sveiką bei stiprią jaunąją kartą“, – sako „Arimex“ įkūrėjas ir vadovas Arnas Jurskis.

„Arimex“ šiais metais taps ir pagrindiniu SSC organizuojamų Sostinės sporto turnyrų partneriu, o įmonės  riešutai ir džiovinti vaisiai palaikys sportininkų energiją ruošiantis varžyboms bei jų metu.

Siekdama didinti jaunimo judumą ir ugdyti meilę sportui, 2024 metais SSC planuoja įgyvendinti daugiau nei 50 sporto renginių bei varžybų atvirų visam sostinės jaunimui.