10
Birželio 2024

ARIMEX – geriausias tiekėjas Skandinavijos „Coop“ prekybos tinkle

Birželio 4 d. Danijoje, Kopenhagoje, vykusio „Coop Trading“ metinio renginio partneriams metu „Arimex“ skirtas ypatingas įvertinimas – buvome pripažinti lyderiaujančiu tiekėju tarp kitų 730 su Skandinavijos mažmeninės prekybos tinklu „Coop“ dirbančių prekių ženklų.
 
„Arimex“ buvo įteiktas „Metų tiekėjo 2024“ bei „Metų privataus prekių ženklo tiekėjo 2024“ apdovanojimas. „Coop“ yra didžiausias prekybos tinklas Skandinavijoje, valdantis daugiau nei 4500 mažmeninės prekybos parduotuvių.

„Džiaugiuosi, jog per 12 metų darbo su „Coop Trading“ mūsų partnerystė ne tik augo ir stiprėjo, bet nepaisant visų rinką lydinčių iššūkių mums pavyko užtikrinti aukščiausią darbo kokybę be jokių išlygų. Esu dėkingas visai „Arimex" komandai už nuostabų darbą, ypač Raimundui Tursai, kuris sukūrė šią stiprią ir tvarią partnerystę Skandinavijoje. Tą patvirtina ir suteikti apdovanojimai“, – sakė „Arimex“ įkūrėjas ir direktorius Arnas Jurskis.

Renginį strateginiams partneriams iš visos Europos organizavo „Coop Trading“ – Skandinavijos įmonė, atsakinga už „Coop“ tinklo ir privačių prekių ženklų plėtrą Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje.