14
Kovo 2024

ARIMEX tapo olimpinės Tarptautinės imtynių federacijos partneriu

Riešutų ir džiovintų vaisių tiekėja „Arimex“ tapo Tarptautinės imtynių federacijos partneriu, savo produkciją tieksiančiu Europos ir pasaulio atrankos varžyboms, tarp kurių ir 2024 m. Paryžiaus olimpinės žaidynės. „Arimex“ atstovų žiniomis, „Arimex“ yra pirmoji ir vienintelė Lietuvos įmonė, remianti olimpinę federaciją.

„Džiaugiuosi galimybe pradėti naują partnerystę su ambicingu prekių ženklu, kurio vertybės ir įsipareigojimas remti sportininkus bei palaikyti sporto pasaulį mums yra labai artimos. Tikimės puikaus bendradarbiavimo su „Arimex“ ir sieksime, kad ši partnerystė virstų ilgalaike draugyste“ – sakė Tarptautinės imtynių federacijos prezidentas Nenadas Lalovičius.

„Arimex“ riešutus ir džiovintus vaisius tieks Europos ir pasaulio atrankos varžyboms. Svarbiausiu 2024 m. sezono įvykiu taps dalyvavimas Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse vyksiančiose imtynių varžybose, kur aukščiausios kokybės „Arimex“ produkcija vaišinsis Imtynių rūmų svečiai ir sportininkai.

„Džiaugiamės sulaukę pasiūlymo tapti oficialiu Tarptautinės imtynių federacijos rėmėju. Mums tai – dar vienas įrodymas, jog aiškios vertybės ir ilgametės pastangos, siekiant palaikyti ir prisidėti prie sporto pergalių bei sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo skatinimo – yra matomos ir vertinamos. Tai, jog Europos ir Pasaulio čempionatų atletai renkasi „Arimex“ užkandžius, yra ir aukščiausios mūsų produkcijos kokybės įvertinimas. Smagu, jog nuo šiol būsime matomi ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje sporto arenoje. Tikiu, jog ši partnerystė išaugs į tvarią, stiprią ir ilgametę draugystę, grįstą abipusėmis vertybėmis: aukščiausio meistriškumo, nuolatinio tobulėjimo ir aukščiausių rezultatų siekiu kiekviename žingsnyje“, – apie naują partnerystę dalinosi „Arimex“ įkūrėjas ir vadovas Arnas Jurskis.

Tarptautinė imtynių federacija (angl. United World Wrestling, UWW) – pagrindinė pasaulio imtynes prižiūrinti organizacija, rengianti pasaulio čempionatus ir atstovaujanti imtynių interesus Olimpinėse žaidynėse. Federacijos būstinė yra įsikūrusi Šveicarijoje.