07
Rugpjūčio 2023

Migdolinis pasilepinimas be sąžinės graužaties

Migdolas – be galo turtingas riešutas, savyje talpinantis daugybę maistinių medžiagų, kurios daro stebuklus moterų odai, plaukams ir gyvybingumui. Į savo mitybą įvedus reikiamą kiekį šių riešutų bei naudojant migdolų kūno priežiūros produktus, galima atsisveikinti su sudėtingomis grožio procedūromis ir iš naujo atrasti natūralų gamtos poveikį.

"Dažnai moterys save graužia dėl kiekvieno papildomo kąsnio, kuris leidžia pasilepinti. Migdolai, tuo tarpu, ne tik skanus ir sveikas užkandis, bet ir gali padėti reguliuoti svorį. Migdoluose esančios skaidulinės medžiagos ir baltymai gali padidinti sotumo jausmą ir sumažinti bendrą suvartojamų kalorijų kiekį, o tai ypač naudinga siekiant palaikyti norimą svorį", - sako trenerė Agnė Juknienė ir dalinasi sveiku, saldžiu migdolinio deserto receptu! 

SVEIKUOLIŠKI MIGDOLINIAI SAUSAINIAI

Sveikos gyvensenos propaguotoja, sertifikuota trenerė Agnė Juknienė dalinasi sveikuoliškų migdolinių sausainių receptu toms akimirkoms, kai labai norime save palepinti be sąžinės gražaties!

Reikės

  • 4 vnt kiaušinių baltymų
  • 100g migdolų miltų
  • 1 valgomas šaukštas cukraus pudros arba natūralaus saldiklio
  • Žiupsnelis druskos
  • ARIMEX migdolų

Eiga

Baltymus išplakame iki standumo kartu su druska, suberiame cukraus pudrą, miltus, išmaišome lengvai mentele. Dedame į konditerinį maišelį (galite bandyti formuoti ir šaukštu) ir ant kepimo skardos, padengtos kepimo popieriumi, formuojame sausainius. Ant viršaus dedame ARIMEX migdolų. Kepame apie 15min 160° įkaitintoje orkaitėje. 

Visą eigą galite išvysti Tavo sveiki įpročiai video!

Skanaus!